Witamy serdecznie na www.borki.net! :)

A LONG TIME AGO IN A GALAXY FAR FAR AWAY...

Witamy z powrotem! Dawno nas tu nie było, przede wszystkim dlatego, że zostaliśmy zhakowani, ale też dlatego, że byliśmy zajęci. Wyjechaliśmy z Japonii. Wyprowadzka trwała długo (główne formalności trwały ponad trzy miesiące i niemal nas zabiły) i zakończyła się podpisaniem na lotnisku deklaracji, że wyjeżdżamy na dobre i odtąd to już jesteśmy tylko turystami. Urząd Celny zadbał, żebyśmy poczuli, że to naprawdę koniec ;)
Chwilę już tu (czyli w Polsce) jesteśmy i zdążyliśmy się (trochę) na nowo przyzwyczaić. Odwiedziliśmy też Oitę ubiegłej jesieni i przekonaliśmy, że czas stoi tam w miejscu i nic się nie zmieniło... 
Mamy wiele opowieści i jeszcze więcej zdjęć, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić. Chcemy Wam pokazywać to, co nas w Japonii zachwycało, i to, co bolało. Pokazać powody, dla których cieszyło nas, że tam mieszkamy, i powody, dla których cieszymy się, że już nas tam nie ma. Japonia to kraj skomplikowany: jednocześnie piękny, straszny, ciekawy, inspirujący, dołujący, wkurzający, śmieszny, dający bezpieczeństwo - wiele przymiotników pasuje. Będziemy pisać i wrzucać kolejne galerie - i zapraszamy Was serdecznie do czytania i oglądania! :)
PS W najbliższym czasie poprawimy to, co po reaktywacji nie wygląda na stronie albo nie działa dokładnie tak, jak wczesniej.